Saç Mezoterapisi hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Saç Mezoterapisi ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Saç Mezoterapisi içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Saç Mezoterapisi İncele & Randevu Al

Saç dökülmesi sık karşıaşılan sorunlardır,öncelikle dökülme tipi ve nedeni araştırlır ve allta yatan bir hastalık varsa öncelikle bunu tedavi edilmesi gereklidir.Saç dökülmelerinin kadınlarda %60 ı erkeklerde %90 ı genetik olmakla birlikte,doğum,tiroid hastalığı,lupus,diyabet,demir eksikliği anemisi,yeme bozuklukları,bazı otoimmun hastalıklar,mantar enfeksiyonları ile saçkıran.yanık ,stes ve travmalarda geçici saç dökülmelerine sebeb olabilir.çevresl faktörler olarakta kullanılan bazı şampuanlar,saça uygulanan bazı işlemlerde saç dökülmesine sebep olmaktadır.
Kliniğimizde saç dökülmeleri ve saçın kalitesini artırmak için saç mezoterapisi yapılmaktadır.Saç mezoterapisi ile saç için gerekli olan vitamin mineral ve aminoasitler ve dolaşım artırıcı bileşenler saçlı deriye enjekte edilmektedir.Bu yöntem ile saç köklerini besleyen bileşenlerin saç derisinden saç köklerine giderek saçın beslenmesini sağlar,saçın incelmesi ve dökülmesinin önüne geçilmiş olur.

Saç Mezoterapisi Endikasyonları

  • Çok saç dökülmesi
  • Yağ bezlerinin bozulması ile ilişkili kafa derisinde oluşan sebore
  • Kepek görünümü,çizik ve kuru kafa derisi
  • Saç kırılganlığının artması ve bölünmüş uçlar
  • Bazal bölgede hacim eksikliği varsa saç mezoterapisi yapılır.

Uygulama
Saç mezoterapisinde kişinin ihtiyacına göre bir saç kokteyli hazırlanır.Bu kokteylde aminoasitler,hyalüronik asit dolaşım artırıcı ajanlar,hormonlar,büyüme faktörü gibi bileşenler olabilir.Bu kokteyl küçük iğnelerle saç derisine enjekte edilir.Yaklaşık 30 dakikalık bir işlemdir.

Saç Mezoterapisi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Saç Mezoterapisi ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Saç Mezoterapisi soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Saç Mezoterapisi ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Saç Mezoterapisi fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Saç Mezoterapisi hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Saç Mezoterapisi Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Saç Mezoterapisi ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Saç Mezoterapisi ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Saç Mezoterapisi tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Saç Mezoterapisi ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Saç Mezoterapisi hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Saç Mezoterapisi uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Saç Mezoterapisi makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Saç Mezoterapisi hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Saç Mezoterapisi ile ilgili tüm hasta yorumları

Saç Mezoterapisi ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.