Kollajen Dolgusu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Kollajen Dolgusu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Kollajen Dolgusu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Kollajen Dolgusu İncele & Randevu Al

Kollajen dolgusu, ciltteki kırışıklıkları ve çizgileri azaltmak, ciltteki hacim kaybını gidermek ve yara izleri gibi sorunları düzeltmek için uygulanan bir kozmetik işlemdir.

Kollajen dolgusu, genellikle ineklerden elde edilen hyaluronik asit veya sentetik kollajen kullanılarak yapılır. Dolgu maddesi, ince bir iğne yardımıyla cilt altına enjekte edilir ve ciltteki hacim kaybı olan bölgeleri dolgunlaştırır. Bu işlem, kırışıklıkları, çizgileri, derin sivilce izlerini ve diğer yara izlerini azaltır.

Kollajen dolgusu işlemi, ağrısız ve hızlı bir şekilde uygulanır ve işlem sonrası hemen günlük aktivitelere dönülebilir. Ancak, işlem sonrası bölgede hafif bir şişlik, kızarıklık ve hassasiyet oluşabilir. Bu belirtiler genellikle birkaç gün içinde kaybolur.

Kollajen dolgusu işlemi, etkili bir şekilde ciltteki sorunları çözer ve sonuçlar genellikle 6-12 ay arasında etkilidir. Ancak, sonuçlar kişinin yaşına, cilt tipine ve uygulanan dolgu maddesi miktarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, kollajen dolgusu işlemi yapmadan önce bir doktorla konuşmak ve detaylı bir şekilde bilgi almak önemlidir.

Kollajen Dolgusu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Kollajen Dolgusu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Kollajen Dolgusu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Kollajen Dolgusu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Kollajen Dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Kollajen Dolgusu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Kollajen Dolgusu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Kollajen Dolgusu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Kollajen Dolgusu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Kollajen Dolgusu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Kollajen Dolgusu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Kollajen Dolgusu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Kollajen Dolgusu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Kollajen Dolgusu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Kollajen Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Kollajen Dolgusu ile ilgili tüm hasta yorumları

Kollajen Dolgusu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.