Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji İncele & Randevu Al

Saç dökülmesi, hem kadınlar hem de erkekler için yaygın bir problemdir. Dr. Asuman Çaylar Kliniği, Alanya’da saç tedavisinde otolog microgreft teknolojisini kullanarak saç dökülmesi sorununu çözmektedir. Bu teknoloji, kişinin kendi saç köklerinin kullanılmasıyla gerçekleştirilen bir tedavidir.

Otolog microgreft teknolojisi, saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle alınması ve daha sonra saç dökülmesi olan bölgeye nakledilmesiyle gerçekleştirilir. Bu işlemde, saç kökleri özenle alınır ve daha sonra özel bir çözelti içinde saklanır. Daha sonra, saç dökülmesi olan bölgeye küçük bir iğne ile ekilirler.

Dr. Asuman Çaylar Kliniği, Alanya’da saç tedavisinde otolog microgreft teknolojisini kullanarak müşterilerimize doğal ve kalıcı sonuçlar sunmaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin saç yapısına, saç dökülmesinin derecesine ve diğer faktörlere bağlı olarak en uygun tedavi yöntemini belirlerler.

Otolog microgreft teknolojisi, birçok avantaj sunar. Bu işlemde, kişinin kendi saç kökleri kullanıldığı için alerjik reaksiyon riski yoktur ve sonuçlar doğal görünümlüdür. Ayrıca, bu işlem sonrasında iyileşme süreci hızlıdır ve müşterilerimiz hemen günlük aktivitelerine dönebilirler.

Dr. Asuman Çaylar Kliniği, Alanya’da saç tedavisinde otolog microgreft teknolojisini kullanırken müşteri memnuniyeti ve güvenliği konularına büyük önem verir. Tüm tedavi seçenekleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kişiselleştirilir ve en son teknolojik cihazlar kullanılarak uygulanır. Saç dökülmesi sorunu yaşayan müşterilerimize sağlıklı ve güzel saçlarını geri kazandırmak için profesyonel bir yaklaşım sunarız.

Saç Ekiminin Yükselen Değeri – Özel Saç Ekim Teknikleri

Regenera Activa teknolojisi, otolog biyolojik numunelerden microgreftler elde etmek için kullanılır. Microgreftler Regenera cihazında özel kitlerde ayrıştırılarak progenitör hücreler elde edilir.
Günümüzde, Regenera Teknolojisi estetik tıp, plastik cerrahi, dermatoloji, travmatoloji ve otopedi, diş hekimliği ve yara bakımı uygulamaları dahil birçok tıbbı ve cerrahi alanda kullanılmaktadır.

Araştırmalarda microgreftlerden elde edilen hücrelerin canlılıkları %90 dan fazladır. Aynı şekilde, hücre karakterizasyonu microgreftlerin, doku rejenerasyonunda rol oynayan revaskülarizasyonu teşvik eden stromal vasküler fraksiyon hücrelerini yüksek oranda içerdiğini gösterir.
Rigenera kiti CE,FDA,FMA sertifikalıdır.
Androgenetik alopesi tedavisinde Regenera Teknolojisi, uyuyan saç köklerini harekete geçirerek, anagen fazdaki saç kökü sayısını artırır. Bu saç gelişimini destekler ve aktif saçları güçlendirir. Androgenetik alopesinin ilerlemesi bu şekilde durdurulur.

Uygulama:

  • Hastanın kulak arkasındaki yağlı saçlı derisinden lokal anestesi yapıldıktan sonra microgreft yani küçük bir parca alınır(mercimek tanesi büyüklüğünde).Bu parçalar Regenera Activa cihazının kitine yerleştirilir ve bu kit Regenera cihazında yaklaşık 5 dakikalık bir işlemle kök hücrelerine yani progenitor hücrelere ayrıştırılı ve bu hücreler bir enjektöre alınarak sorunlu bölgeye enjekte edilir.
  • Uygulama süresi hastanın hazırlanması ,dokunun alınması ve enjeksiyonla beraber yaklaşık 1 saatir.
  • Uygulamadan sonra hasta günlük hayatına devam eder. Hastanın işlemden sonra spor ,sauna yoga gibi hidrostatik kan basıncını artıracak işlemlerden kaçınması önerilir.Biopsi alanının hijyeni için gerekli ilaçları kullanası önerilir.
  • Uygulama sonuçları yaklaşık 6 ay gibi bir süre gerektirir. Hasta yaklaşık iki ay kadar sonra saç dökülmesinin durduğunu, saç tellerini kalınlaştığını ve 6 ay kadar sonrada yeni saçlarının oluştuğunu görebilir.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili tüm hasta yorumları

Saç Tedavisinde Otolog Microgreft Teknoloji ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.