Gençlik Aşısı hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Gençlik Aşısı ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Gençlik Aşısı içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Gençlik Aşısı İncele & Randevu Al

Gençlik aşılarının en önemli bileşeni Hyalüronik asittir.Bu bileşen kan damarlarının yapısında,iç organalarda,cilt ve eklemlerde de bulunmaktadır.Hyalüronik asit bağ dokusunun en önemli bileşenidir,cildin canlılığı,nemi parlaklığı ,gerginliği bu maddeye bağlıdır.30 lu yaşlardan sonra hyalüronik asitin bazen yapısal olarak bazen çevresel faktörlere bağlı olarak azalmasıyla birlikte cilt nemini ,canlılığını parlaklığını kaybeder.Gençlik aşılarının da en önemli bileşeni bu hyaluronik asittir.Gençlik aşıları,yaşlanma sürecinin negatif etkilerinden cildi korur.ayrıca yaşlanma önleyici etkisi de vardır.
Gençlik aşıları ile cildin kaybettiği hyaluronik asit ve cilt için çok önemli amino asitler,vitaminler,bazı elementler ve hormonlar cilde dışardan iğne veya kanül ile yeniden enjekte edilir.cldin ihtiyacına ve bütçeye bağlı olarak 15 gün arayla iki defa yapıldıktan sonra 6 -8 ay arayla tekrarlanabilir .Gençlik aşısı yapıldıktan hemen sonra etkisi görülmeye başlar.Ciltte bir canlanma ,parlama,ciltteki renk farklılıklarının ortadan kalkması ,kırışıklıklarda açılma,cilt tonüsünün gerginleşmesi gibi dışardan da oldukça farkedilen değişiklikler görülür.

Gençlik Aşısı ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Gençlik Aşısı ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Gençlik Aşısı soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Gençlik Aşısı ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Gençlik Aşısı fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Gençlik Aşısı hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Gençlik Aşısı Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Gençlik Aşısı ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Gençlik Aşısı ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Gençlik Aşısı tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Gençlik Aşısı ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Gençlik Aşısı hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Gençlik Aşısı uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Gençlik Aşısı makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Gençlik Aşısı hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Gençlik Aşısı ile ilgili tüm hasta yorumları

Gençlik Aşısı ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.