İçerik
Paylaş

Her yıl yüzlerce insanı sağlığına kavuşturmak için çalışan Dr. Asuman Çaylar olarak dinamik poliklinikçilik anlayışımızın temelini hasta odaklı çalışmalarımız oluşturur. Mutlak hasta memnuniyeti hedefiyle çalışır; attığımız her adımı hastalarımızın ihtiyaçlarına göre planlarız.

Bizim için memnuniyet, hastalarımızın randevu almak için bizlere ulaştığı Dr. Asuman Çaylar Çağrı Merkezi’nden başlar; polikliniğimizdeki karşılanma, teşhis ve tedavi uygulamaları ile devam eder.

Memnuniyet kavramında bizim için anahtar kelime, kaliteli hizmet sunumudur. Bu nedenle Çağrı Merkezi’nden Misafir Hizmetlerine, tüm tıbbi birimlerimizden Hasta Hakları Birimi’ne, Kalite Departmanı’ndan İnsan Kaynaklarına bütün idari birimlerimiz Memnuniyet Merkezimizin bir parçası olarak çalışır.

Karşılaştığımız taleplerin “neden yapılamayacağına” değil; “nasıl”, “ne ölçüde” ve “ne şekilde” yapılabileceğine odaklanırız. Hastalarımız ve yakınlarının muayene, tetkik, teşhis, tedavi, yemek, temizlik, güvenlik, otopark ve poliklinik dolaşım gibi tüm ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılamak daima önceliğimizdir.

Son güncelleme: 5. Şubat 2023

Ad Soyad

Email

Telefon

Mesaj

Gizlilik ve Şartlar