Dr.Asuman Çaylar 1990 da Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi,Ordu Kadın Doğum ve çocuk hastanesinde mecburi hizmetini tamamlayarak Alanya’ya atandı. Alanya Verem Savaş Dispanserinde çalışırken bir yandan turizm hekimliği ile ilgili klinik açtı. 2005 yılında Medikal Estetik Hekimliği kursunu tamamlayarak bu konuda da çalışmaya başladı.

1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Ordu Kadın Doğum ve çocuk hastanesine atandı. Burada iki yıl çalıştıktan sonra Alanya Verem Savaş Dispanserine atandı.
Alanyada 1997 yılında klinik açarak Turizm ve turist hasta sağlığı ile ilgili hekimlik konusunda çalışmalarını sürdürdü.
2004 yılında Medikal Estetik Sertifikası ve eğitimlerini alarak Alanyada Medikal Estetikle ilgili klinik açtı ,bir yandan Medikal Estetik ,bir yandan da Turizm hekimi olarak çalışmalarını sürdürdü.
Medikal hekimlikle ilgili olarak PALS,Travmalarda ilk Yardım sertifikaları
Medikal estetikle ilgili olarak ;Mezoterapi,ileri seviye dolgu ve botox uygulama sertifikaları,ameliyatsız iple yüz germe sertifikaları bulunmaktadır.
IMCAS ,AMME gibi Uluslararası ,medikal estetik konusunda son gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşıldığı kongrelere ve yurtiçi Medikal Estetik kongrelerine ve eğitim programlarına katılım sağlamaktadır.
Dr.Asuman Çaylar Medikal Estetik hekimi olarak ve Turizm hekimi olarak Alanyada çalışmalarını sürdürmektedir.

Biz Sizi Arayalım | Dr. Asuman Çaylar

Ad Soyad
Email
Telefon