Gözenek Sıkılaştırma hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Gözenek Sıkılaştırma içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Gözenek Sıkılaştırma İncele & Randevu Al

Dr. Asuman Çaylar olarak gözenek sıkılaştırma konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Cildin nefes almasını sağlayan gözenekler, cildin kalitesini ve elastikiyetini korumada önemli bir rol oynar. Ancak şehir kirliği, makyaj artıkları ve sebum dengesinin bozulması gibi nedenlerle gözenekler tıkanabilir ve zamanla genişleyebilir. Bu durumda gözeneklerin sıkılaştırılması önemli hale gelir. Aksi takdirde ciltte delikli bir görünüm ortaya çıkar ve estetik açıdan hoş olmayan bir görüntü oluşabilir.

Gözenek sıkılaştırma, gözeneklerin tıkanmasını engellemek ve ciltteki delikli görüntüyü minimalize ederek sağlıklı bir görünüm elde etmek amacıyla uygulanan bir işlemdir.

Gözenek sıkılaştırma için farklı uygulamalar bulunmaktadır. Kimyasal peeling ve dermapen gibi yöntemler cilt yüzeyini soyarak taze bir cilde ulaşmayı hedefler. Radyofrekans, BBL Forever Young Skin Tyte 2, Vivace Altın İğne, Morpheus 8, Fraxel Dual, Thulium Glass, Pearl, Pearl Fraksiyonel gibi cihazlar ile düzenli yapılan profesyonel cilt bakımı Hydrafacial da gözenek sıkılaştırmada kullanılan seçenekler arasındadır. Hangi uygulamanın kullanılacağı, hastanın cilt durumuna, yaşına ve maruz kaldığı deformasyona bağlı olarak belirlenir.

Gözenek sıkılaştırma uygulamaları genellikle güvenilir ve konforlu işlemlerdir. İlk seanstan itibaren etkiler görülmeye başlanır ve genellikle 2-4 seans sonunda nihai sonuçlara ulaşılır. Ancak uygulamanın etki süresi kullanılan yönteme bağlı olarak değişebilir.

Cilt yaşayan bir dokudur, bu nedenle yapılan müdahaleler belirli bir süre sonra tekrarlanmalıdır. Gözenek sıkılaştırma tedavisi de bu şekildedir. Cilt, yaş alırken veya çevresel faktörlere maruz kaldıkça gözeneklerin tekrar deformasyona uğraması ve tıkanması mümkündür. Bu nedenle belirli bir süre sonra tekrar müdahale gerekebilir.

Gözenek sıkılaştırma uygulaması, cildinde geniş gözenekleri olan, düzenli cilt bakımına rağmen delikli bir görünümden kurtulamayan ve pürüzsüz bir cilt arzulayan 18 yaşından büyük herkes için uygundur. 18 yaş sınırı, cildin ergenlik dönemi tamamlanırken büyük ölçüde tazeliğini koruması ve bu dönemdeki cilt deformasyonlarının azalması nedeniyle belirlenmiştir.

Gözenek sıkılaştırma tedavileri güvenilir ve konforlu işlemlerdir. Morpheus 8 gibi mikro iğneli işlemlerde uygulama öncesi anestetik kremler kullanıldığından, hastalarımız genellikle hafif bir rahatsızlık hissi hissederler. Bu tedaviler, sosyal hayatı kesintiye uğratmadan klinik ortamında uygulanır.

Gözenek sıkılaştırma tedavileri, diğer ameliyatsız estetik işlemlerle birlikte kombine olarak da uygulanabilir.

Dr. Asuman Çaylar olarak gözenek sıkılaştırma tedavilerinde uzmanız. Size daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt görünümü kazandırmak için kliniğimize bekleriz.

Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Gözenek Sıkılaştırma soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Gözenek Sıkılaştırma fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Gözenek Sıkılaştırma hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Gözenek Sıkılaştırma Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Gözenek Sıkılaştırma ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Gözenek Sıkılaştırma tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Gözenek Sıkılaştırma hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Gözenek Sıkılaştırma uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Gözenek Sıkılaştırma makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 14. Temmuz

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Gözenek Sıkılaştırma hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili tüm hasta yorumları

Gözenek Sıkılaştırma ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.