Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği İncele & Randevu Al

Gözkapağı estetiği, göz bölgesindeki yaşlanma belirtilerini düzeltmek, sarkma, torbalanma ve kırışıklıkları gidermek amacıyla yapılan bir estetik uygulamadır. Plasmapen, gözkapağı estetiği için etkili ve minimal invaziv bir yöntem olarak tercih edilebilir.

Plasmapen, cildin üzerinde mikro noktalar oluşturan bir plazma enerjisi kullanır. Bu mikro noktalar, cilt altındaki dokuların sıkılaşmasını ve cilt yüzeyindeki problemlerin giderilmesini sağlar. Gözkapağı estetiğinde Plasmapen kullanılarak göz çevresindeki sarkma, torbalanma ve kırışıklıkların tedavisi gerçekleştirilebilir.

Plasmapen ile yapılan gözkapağı estetiği işlemi, lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Plasmapen cihazı, cilde temas ettirildiğinde plazma enerjisi yayarak cilt üzerinde kontrollü bir hasar oluşturur. Bu hasar, cildin doğal iyileşme mekanizmasını harekete geçirir ve ciltteki sıkılık ve gençlik etkisini artırır.

Gözkapağı estetiği Plasmapen ile yapıldığında cerrahi bir müdahaleye ihtiyaç duyulmadığından iyileşme süreci daha hızlıdır. İşlem sonrası hafif kabuklanma, kızarıklık ve şişlik gibi yan etkiler görülebilir. Ancak bu yan etkiler genellikle kısa sürede geçer.

Plasmapen ile gözkapağı estetiği, cilt üzerindeki sarkmaları düzeltir, torbalanmaları giderir ve kırışıklıkları azaltır. İşlem sonrasında cilt daha sıkı, genç ve canlı bir görünüm kazanır.

Gözkapağı estetiği Plasmapen ile ilgili detaylı bilgi almak ve uygun aday olup olmadığınızı öğrenmek için uzman bir estetik cerraha danışmanız önemlidir. Uzman doktorunuz, cilt yapınızı değerlendirecek ve size en uygun tedavi planını belirleyecektir.

Dr. Asuman Çaylar Estetik olarak Plasmapen ile gözkapağı estetiği konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmet vermekteyiz. Sizleri kliniğimize bekleriz.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 14. Temmuz

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili tüm hasta yorumları

Plazma Pen İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.