Boyun ve Dekolte hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Boyun ve Dekolte ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Boyun ve Dekolte içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Boyun ve Dekolte İncele & Randevu Al

Boyunda yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan deformitelerde farklı mekanizmalar etkilidir. Yıllarla birlikte belirginleşen ve boyun bölgesine yaşlı bir görünüm veren dikey bantları ele alalım. Bunlar platisma denen ve çene altından başlayıp boynun iki yanında yer alan mimik kaslarıdır. Yaş aldıkça iyice belirgin bir hal alırlar. Aynı yaşlanmayla kaşların çatılması gibi bu dikey kaslarda da kasılmalar oluşur ve sadece konuşurken ortaya çıktıkları için de genelde farkına varılmazlar. Ancak bu kaslarda oluşan kasılma bütün alt yüzü aşağı çektiği için hem yüze daha somurtkan bir ifade yerleşir hem de boynun estetik görünümünü bozar. Söz konusu sorunu tedavi etmenin en kolay yolu botoks enjeksiyonlarından geçiyor. Botoksla bu kasların gevşetilmesine Nefertiti Lift denir. Nefertiti Lift sadece bu kasların belirginliğini hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda çene konturunun da daha belirgin bir hal almasını sağlar.

Dolgu maddeleri ile daha genç bir boyun
Genelde ihmal edilen bir bölge olan boyun aynı zamanda yaşınızı ilk ele veren yerlerden biridir. Kırışıklıkları doldurmak, yüze hacim vermek, dudakları dolgunlaştırmak için kullanılan hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri boyun gençleştirmede de çabuk ve etkili çözümler sunuyor. Yaşla beraber boyunda oluşan yatay çizgilere enjekte edilen dolgu maddeleri sayesinde daha pürüzsüz, genç bir boyun yaratmak mümkün. Bazı hastalarda, işlemi Ulthera ya da Thermage gibi tek seanslık cilt sıkılaştırma teknolojileri ile desteklemek alınan sonucun başarısını artırıyor.

Boyun ve Dekolte ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Boyun ve Dekolte ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Boyun ve Dekolte soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Boyun ve Dekolte ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Boyun ve Dekolte fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Boyun ve Dekolte hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Boyun ve Dekolte Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Boyun ve Dekolte ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Boyun ve Dekolte ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Boyun ve Dekolte tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Boyun ve Dekolte ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Boyun ve Dekolte hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Boyun ve Dekolte uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Boyun ve Dekolte makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Boyun ve Dekolte hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Boyun ve Dekolte ile ilgili tüm hasta yorumları

Boyun ve Dekolte ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.