Fraksiyonel radyofrekans (FRF) hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) İncele & Randevu Al

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) cilt yenileme, bir cilt bakımı yöntemidir. Bu yöntem, cildin alt tabakalarına ısı enerjisi vererek cildin yenilenmesini sağlar. FRF, birçok cilt sorununu tedavi etmek için kullanılır, özellikle ciltteki kırışıklıklar, akne izleri, lekeler, geniş gözenekler ve cilt sıkılaştırma gibi sorunlar için etkilidir.

FRF cilt yenileme, bir lazer veya iğneli bir aletle cildin alt tabakalarına ısı enerjisi verilmesi yoluyla çalışır. Bu işlem sırasında, FRF cihazı cildin alt katmanlarında mikroskobik delikler oluşturarak ciltteki kollajen ve elastin üretimini artırır. Bu, cildin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.

FRF cilt yenileme işlemi, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve işlem süresi yaklaşık 30-60 dakika arasında değişebilir. İşlem sonrasında ciltte hafif bir şişlik ve kızarıklık oluşabilir. Ancak, bu belirtiler genellikle birkaç gün içinde kaybolur.

FRF cilt yenileme işlemi, tek seferlik bir işlem olabilir veya birkaç seans halinde uygulanabilir. Bu süreç, kişinin cilt tipine, yaşına ve cilt sorunlarına bağlı olarak değişebilir. Sonuçlar genellikle birkaç hafta sonra ortaya çıkar ve genellikle birkaç ay boyunca kalıcıdır.

Ancak, FRF cilt yenileme işlemi öncesinde bir dermatologla görüşmek ve kişinin cilt tipine ve ihtiyaçlarına en uygun tedavi yöntemini belirlemek önemlidir.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Fraksiyonel radyofrekans (FRF) soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Fraksiyonel radyofrekans (FRF) hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Fraksiyonel radyofrekans (FRF) Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Fraksiyonel radyofrekans (FRF) tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Fraksiyonel radyofrekans (FRF) hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Fraksiyonel radyofrekans (FRF) uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Fraksiyonel radyofrekans (FRF) makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili tüm hasta yorumları

Fraksiyonel radyofrekans (FRF) ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.