Dudak Dolgusu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Dudak Dolgusu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Dudak Dolgusu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Dudak Dolgusu İncele & Randevu Al

Dudaklar yüzümüzde gözümüz gibi en çok dikkat çeken yerlerden birisidir.Kaşlar üst yüzde nasıl yüzün mimarisi ise orta yüze dudaklar yüzün şeklini oluşturur.Dolgun, volümlü,sınırları keskin olan dudaklar gençliğin,çekiciliğin sigesi olmuştur. Bazen yapısal olarak dudakların ince olması bazende yaşla birlikte yüzümüzde elastin ve kollajen sentezinin azalması ve kemiğimizdeki yıkıma bağlı olarak dudaklarada incelme,kontur kaybı,dudakların içe çökmesi,burun dudak mesafesinin uzaması,dudakların aşağıya sarkması ile birlikte üzgün surat ifadesi ,dudak üstü volümün azalmasına bağlı sigara çizgilerin oluşması görülebilmektedir.

Dudak dolgusu yüzde yaşla meydana gelen bütün bu kayıpları yerine koymak,dudağa volüm ve nem kazandırmak,gülüş estetiğini yeniden sağlamak için yapılan bir işlemdir.
Dudak dolgusunda Hyauronik asit dediğimiz dolgu maddesi kullanılmaktadır ve bu dolgu maddesi çapraz bağlı olduğu için etkisi uzundur ve hayvansal kaynaklı olmayıp laboratuarlarda rekombinant DNA teknolojisi ile üretildiği için allerji riski yoktur.

Dudak dolgu işleminde hastanın dudağı bazen lokal anestezik kremle bazen de dental anestezi ile iğne ile uyuşturulur ve bazen çok ince iğne ile bazende ucu künt kanüllerle hyalüronik asit bileşeni dudağa verilir.Bu işlem yaklaşık 30 dakika sürebilir.Dolgu maddesinin ne kadar kullanılacağı kişinin duadak yapısına bağlıdır ve bu estetik dolguyu yaparken dikkat ettiğimiz altın oran kuralına göre hareket edilmektedir.

Dudak dolgusu 18 yaş üstü herkese yapılabilecek uygulamadır.Uygulamadan sonra dudakta ilk bir hafta ödem olabilir ve kesinlikle geçicidir bazende küçük kanama odaklarına bağlı ödem oluşabilir buda geçici bir durumdur.Dudak dolgusundan önce kişi ile doktorun uyguma yapılacak alan ile ilgili beklenti açısından diyaloğu çok önemlidir.Dudak dolgusuda diğer Hyaluronik asit dolgular gibi Hyaluronidaz denilen bir enzim bileşeni ile eritilebilmektedir.

Kliniğimizde Rus teknik başta olmak üzere micro drop enjeksiyon gibi çeşitli tekniklerle dudak dolgusu yapılmaktadır. Hasta memnuniyeti önceliğimizdir.

Dudak Dolgusu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Dudak Dolgusu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Dudak Dolgusu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Dudak Dolgusu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Dudak Dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Dudak Dolgusu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Dudak Dolgusu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Dudak Dolgusu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Dudak Dolgusu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Dudak Dolgusu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Dudak Dolgusu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Dudak Dolgusu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Dudak Dolgusu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Dudak Dolgusu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Dudak Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Dudak Dolgusu ile ilgili tüm hasta yorumları

Dudak Dolgusu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.