Cilt Gençleştirme hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Cilt Gençleştirme ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Cilt Gençleştirme içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Cilt Gençleştirme İncele & Randevu Al

Kırışıklık tedavilerinde altın standart olan botoks ve cilde kaybolan hacmini geri veren dolgu uygulamalarından ileri teknoloji lazer sistemleri ile cilt germeye kadar tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan anti-aging uygulamalar. Yıllar izlerini en çok ciltte bırakır. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte ciltte, çizgiler, kırışıklıklar, sarkma ve çökmeler meydana gelmeye başlar. İlk gençlik yıllarındaki parlaklığını kaybetmeye başlayan cilt, renk düzensizlikleri ile yorgun, donuk bir görünüm almaya başlar. Tablo iç karartıcı gibi görünse de, yeni teknolojiler ve anti-aging uygulamalar sayesinde yılların etkileriyle savaşmak mümkün. Uzun lafın kısası; yüzün yapısını gençleştirmek, kırışıklıklardan kurtulmak, cilde hacim vermek, daha parlak, canlı bir görünüme kavuşmak için yapabileceğiniz çok şey var.

Cilt gençleştirme ,mezoterapi dediğimiz bir yöntemle yapılmaktadır.Mezoterapi 1952 yılında Michel Pistor tarafından estetik amaçlı kullanılmaya başlanan çok eski bir yöntemdirMezoterapi dünya genelinde anti aging,cilt yenileme,çatlak tadavisi,ağrı tedavisi,spor yaralanmaları,bölgesel incelme,saç tedavisi,yara izi tedavileri,akne tadavileri gibi bir sürü alanda kullanılmaktadır.Mezoterapi cilt altındaki elastin kollajen gibi yapıları uyararak o bölgedeki kan dolaşımını,lenfatik dolaşımı ve immun cevabı düzenleyerek etki gösterir.
Cilt gençleştirmede amaç cildin eksik olan kollajen ,elastin ,bazı amino asitler (bunlar cilt onarımında çok önemlidirler)vitaminler gibi maddeleri cilt içerisine tekra geri koymaktan ibarettir.Cilt gençleştirmede cildin ihtiyacı olan,yaşa göre değişkenlik gösteren bazı bileşenler enjeksiyon yöntemiyle bütün yüze yada istenen bölgeye verilir.Bütün bu işlemler çok ince iğnelerle yapılır,Uygulama süresi yaklaşık 30 dakikadır. Cilt gençleştirme işleminin bellirli aralıklarla yapılması önerilmektedir.
Bütün mezoteapi işlemlerinde olduğu gibi hamilelerde,emzirenlerde,inflamatuar deri hastalığı olanlarda ve kanama pıthtılaşma bozukluğu olanlarda bu işlemler yapılmaz. Uygulama sırasında bazen çok küçük morluklar oluşabilir.Bunlar geçicidir en geç birkaç gün içerisinde düzelir

Cilt Gençleştirme ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Cilt Gençleştirme ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Cilt Gençleştirme soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Cilt Gençleştirme ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Cilt Gençleştirme fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Cilt Gençleştirme hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Cilt Gençleştirme Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Cilt Gençleştirme ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Cilt Gençleştirme tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Cilt Gençleştirme ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Cilt Gençleştirme hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Cilt Gençleştirme uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Cilt Gençleştirme makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Cilt Gençleştirme hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Cilt Gençleştirme ile ilgili tüm hasta yorumları

Cilt Gençleştirme ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.