Ameliyatsız Yüz Germe hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Ameliyatsız Yüz Germe içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Ameliyatsız Yüz Germe İncele & Randevu Al

Ameliyatsız yüz germe, cerrahi müdahale gerektirmeden yüzdeki kırışıklıkların, sarkmaların ve hacim kaybının giderilmesi için kullanılan bir medikal estetik işlemidir. Bu işlemde, genellikle radyofrekans, lazer veya ultrasonik cihazlar kullanılarak cilt altındaki dokular ısıtılır ve bu sayede kollajen üretimi artar. Böylece yüz bölgesindeki cilt sıkılaşır ve gerginleşir.

Dr. Asuman Çaylar Kliniği, Alanya’da ameliyatsız yüz germe işlemi için en son teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Uzman kadromuz, yüzdeki kırışıklıkların, sarkmaların ve hacim kaybının derecesine ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun cihazı seçerler ve işlemi gerçekleştirirler. Bu sayede, müşterilerimiz daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde ederler.

Ameliyatsız yüz germe işlemi, genellikle acısız ve hızlı bir işlemdir. İşlem sonrasında hemen günlük aktivitelere dönülebilir. Ancak, işlem sonrası yüz bölgesinde hafif şişlik ve kızarıklık görülebilir. Bu durum genellikle kısa sürede geçer ve işlem sonrası dönemde nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda uzman kadromuz müşterilere detaylı bilgi verir.

Ameliyatsız yüz germe işlemi, genellikle 6-12 ay arasında etkisini sürdürür. Ancak, müşterilerin yaşam tarzlarına, cilt yapılarına ve diğer faktörlere bağlı olarak etki süresi değişebilir. Ameliyatsız yüz germe işlemi sonrasında, müşterilerimiz düzenli bakım yaparak ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyerek etki süresini uzatabilirler.

Dr. Asuman Çaylar Kliniği, Alanya’da ameliyatsız yüz germe işlemi yaparken müşteri memnuniyeti ve güvenliği konularında büyük önem verir. Tüm tedavi seçenekleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kişiselleştirilir ve en son teknolojik cihazlar kullanılarak uygulanır.

Fraksiyonel mikro iğneli radyofrekans cihazıdır. Ameliyatsız yüz gençleştirme de kullanılan son teknoloji cihazıdır. Özel tasarlanmış, mikro iğnelerle elektriksel uyarımlar yapılarak cildin altındaki kollogen lifler uyarılarak derinin yenilenmesi sağlanır.

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Ameliyatsız Yüz Germe soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Ameliyatsız Yüz Germe fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Ameliyatsız Yüz Germe hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Ameliyatsız Yüz Germe Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Ameliyatsız Yüz Germe tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Ameliyatsız Yüz Germe hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Ameliyatsız Yüz Germe uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Ameliyatsız Yüz Germe makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Ameliyatsız Yüz Germe hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili tüm hasta yorumları

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.