Orgazm Aşısı hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Orgazm Aşısı ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Orgazm Aşısı içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Orgazm Aşısı İncele & Randevu Al

Kadınların vaginal ön duvarında dokunmaya duyarlı oldukça hassas bir alanın varlığından bahsedilmektedir.Böyle bir alanın varlığı anket çalışmaları ile de kadınların verdiği bilgi doğrultusunda netlik kazanmıştır. G bölgesi vaginanın ön tarafında dokunma ve titreşim ile oldukça hassas olan bu alanın,kadınlarda vaginal yolla orgazımı tetiklediği düşünülen bir alan olduğu bilinmektedir.

G spot vaginanın girişinden yaklaşık 2-3 cm içerde,vaginanın ön duvarında ve çoğu kadınfa 1/3 vaginanın alt kısmına denk gelmektedir.Bazı kadınllarda daha derinde olduğu saptanmıştır.

Kliniğimizde PRP(Trombositten zengin plazma) dediğimiz yöntemle ve Hyaluronik asit dediğimiz dolgularla vagina ve çevresine orgazm aşısı uygulanmaktadır.PRP  yönteminde  sizin kendi kanınızı alıyoruz ve santrifüjle  plazma dediğimiz bölümü ayırıştırıyoruz ve plazma dediğimiz bölümü dokuyu besleyecek büyüme faktörleri içeriyor ve bu plasma değimiz sizin kanınızdan ayrıştırdığımız sıvıyı sizin vagina ön duvarına G noktasına, klitoris etrafına ,küçük ve büyük  vaginanın dudak bölümlerine vererek oranın kanlanmasını artırıp oradan alınan hazzı artırmaya yönelik  bir işlem uyguluyoruz.

İşlemden önce o bölge lokal anestezik krem veya küçük ignelerle uyuşturulup hasta konforunu artırıyoruz ve işlem 20 dakikalık bir sürede bitiyor aynı şekilde hyaluronik asit dolgularlada o bölgenin hacmi artırılarak  da orgazm aşısı ile klitoris duyarlılığını artırmış oluyoruz.

İşlemden yaklaşık 3 hafta sonra  işlemin etkilerini hissetmeye başlarsınız.İşlemden sonra yapılan enjeksiyonlar nedeniyle o bölgede hafif bir hassiyet olabilir.Genelde  işlem 6 ayda bir tekrarlanabilir.

Orgazm Aşısı ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Orgazm Aşısı ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Orgazm Aşısı soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Orgazm Aşısı ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Orgazm Aşısı fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Orgazm Aşısı hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Orgazm Aşısı Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Orgazm Aşısı ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Orgazm Aşısı ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Orgazm Aşısı tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Orgazm Aşısı ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Orgazm Aşısı hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Orgazm Aşısı uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Orgazm Aşısı makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Orgazm Aşısı hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Orgazm Aşısı ile ilgili tüm hasta yorumları

Orgazm Aşısı ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.