Gözaltı Işık Dolgusu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Gözaltı Işık Dolgusu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Gözaltı Işık Dolgusu İncele & Randevu Al

Çökmüş gözaltları birçok kadın ve erkeğin estetik sorunlarının başında gelir. Özel olarak geliştirilen Redensity II Gözaltı Işık Dolgusu sadece bu sorunlar için geliştirilmiş bir dolgu maddesidir. Her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması, çöküklük ve morluk gibi sorunlar genetik kaynaklı olsa da, alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, kötü beslenme, sigara ve yetersiz uyku gibi faktörler sorunu artıran unsurlardır.

Göz bölgesi septum adı verilen özel bir yağ dokusu ile çevrilidir. Gözün konumunu koruyan bu doğal bariyerde, genetik ya da yaşa bağlı nedenlerle göz çevresinin genç görünümüne gölge düşüren değişimler meydana gelir. Gözaltlarındaki torbalanmanın bir nedeni ilerleyen yaşla beraber cildin incelmesi ile yağ dokusunun dışarı doğru itilmesidir. Bazı kişilerde genç yaşlarda bile yapısal olarak torbalanma görülebilir.

Pek çok kişi ise tam aksine gözaltlarının içeri doğru çökmesinden, çukurlaşmasından şikayetçidir. Genetik eğilimle ortaya çıkan bu problem ilerleyen yaşla beraber iyice belirgin bir hal almaya başlar. Bunun arkasındaki faktörlerden biri yılların etkisiyle kemik dokusunda yaşanan kayıplardır. Yüzdeki kemikler de bu değişimden nasibini alarak geriye doğru çekilirler ve gözlerin altında bir boşluk, çöküklük oluşur. Bu çöküklük milimetrik bile olsa, ışık eskisi gibi yansımadığı için gözaltında gölgeler oluşur. Bu da morlukların çok daha derin ve koyu görünmesine neden olur.

Göz bölgesi septum adı verilen özel bir yağ yastığı ile çevrilmiştir.Gözün konumunu sağlayan bu doğal bariyerde,genetik veya yaşa bağlı olarak ilerleyen yaşlardaki kemik yıkımı,kollajen ve elastin sentezindeki azalmaya bağlı olarak göz altlarında bir boşluk,çöküntü meydana gelebilr.Bazen çevresel faktörler , uykusuzluk,alkol,allerji gibi durumlarada bunda etkendir.Bu bölgedeki çukurluk burada koyu bir renk değişikliğine neden olur buda kişiyi yorgun, hasta gibi,enerjisiz gösterir.
Göz altı ışık dolgusunda da hyalüronik asit bileşenin en en az yoğunlukta olanı kullanılmaktadır.Bu dolguların özelliği o bölgede oldukça homojen bir şekilde dağılmasıdır.O bölgede birikme yapmaz.Bu bileşen çok ince kanül yardımıyla ve iğne ile çöküklük olan bölgeye verilmekte ve anında oradaki volüm kaybının giderildiği görülmektedir.İşlem maksimum 30 dakia sürmekte ve insanlar günlük yaşanyısına evam edebilmektedir.
Göz altı ışık dolgusu 18 yaşından itiberen bu bölgede ihtiyacı olan herkese yapılabilr.Etkisi 12 ile 18 ay arasında devam eder.işlemden sonra o bölgede bazen ödem görülebilir buda geçici bir durumdur en geç bir hafta içerisinde düzelir

Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Gözaltı Işık Dolgusu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Gözaltı Işık Dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Gözaltı Işık Dolgusu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Gözaltı Işık Dolgusu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Gözaltı Işık Dolgusu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Gözaltı Işık Dolgusu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Gözaltı Işık Dolgusu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Gözaltı Işık Dolgusu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Gözaltı Işık Dolgusu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 9. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Gözaltı Işık Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili tüm hasta yorumları

Gözaltı Işık Dolgusu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.