Masseter Botoks ile Yüz İnceltme hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme İncele & Randevu Al

Masseter botoksu, yüz bölgesindeki kasların gevşemesini sağlayan bir botoks uygulamasıdır. Bu uygulama, özellikle geniş veya güçlü masseter kaslarına sahip olan kişilerde yüzün daha ince ve şekilli görünmesini sağlamak amacıyla kullanılır. Masseter botoksu, yüzün alt kısmındaki kasların hacmini azaltarak çene hattını inceltir ve daha estetik bir yüz profilini ortaya çıkarır.

Masseter kası, çenenin yan kısımlarında bulunan bir çiğneme kasıdır. Bazı kişilerde genetik olarak büyük veya güçlü olabilir, aşırı kullanım veya diğer nedenlerle gelişebilir. Bu durumda, yüzün alt kısmında geniş bir görünüm oluşabilir ve çene hattı daha kare şeklinde görülebilir. Masseter botoksu, bu kasın aktivitesini azaltarak, kasın hacmini azaltır ve yüzün daha ince ve daha oval bir görünüm kazanmasını sağlar.

Masseter botoksu işlemi, deneyimli bir doktor tarafından yapılmalıdır. İşlem öncesinde, hastanın yüz yapısı ve istekleri değerlendirilir, uygun bir planlama yapılır. İşlem sırasında, botulinum toksini adı verilen bir madde masseter kasının belirli bölgelerine enjekte edilir. Bu toksin, kasın aktivitesini geçici olarak engeller, kasın büyümesini durdurur ve hacmini azaltır.

Masseter botoksu işlemi genellikle hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir. İşlem sırasında lokal anestezik krem veya soğuk kompres kullanılabilir, böylece ağrı veya rahatsızlık hissi en aza indirgenir. İşlem sonrasında hafif bir şişlik veya hassasiyet olabilir, ancak genellikle kısa sürede geçer.

Masseter botoksu işleminden sonra, kasların aktivitesi azalır ve kasın hacmi azalır. Bu sayede yüzün alt kısmında daha ince ve şekilli bir görünüm elde edilir. İşlem sonucunda çene hattı daha belirgin hale gelir ve yüz daha estetik bir görünüm kazanır. Botoksun etkisi genellikle 4 ila 6 ay arasında sürer, bu sürenin sonunda tekrarlanabilir.

Dr. Asuman Çaylar, masseter botoksu konusunda deneyimli ve uzman bir doktordur. Alanya’da bulunan kliniğinde, en son teknikleri kullanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Dr. Asuman Çaylar’ın kliniği, güvenilir ve memnuniyet odaklı bir yaklaşımla çalışmaktadır.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Masseter Botoks ile Yüz İnceltme soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Masseter Botoks ile Yüz İnceltme hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Masseter Botoks ile Yüz İnceltme Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Masseter Botoks ile Yüz İnceltme tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Masseter Botoks ile Yüz İnceltme hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Masseter Botoks ile Yüz İnceltme uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Masseter Botoks ile Yüz İnceltme makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 14. Temmuz

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili tüm hasta yorumları

Masseter Botoks ile Yüz İnceltme ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.