Botoksla Kaş Kaldırma hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Botoksla Kaş Kaldırma içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Botoksla Kaş Kaldırma İncele & Randevu Al

Kaşlar yüz ifadesinde çok önemli bir rol oynarlar ve kaşların düşük, çökmüş veya sarkık olması yüz ifadesinin olumsuz görünmesine neden olabilir. Bu durumda botulinum toksin (botoks) ile kaş kaldırma işlemi, kaşların doğal pozisyonuna geri dönmesine ve daha genç, canlı bir görünüm elde etmeye yardımcı olabilir.

Botoksla kaş kaldırma işlemi, kaşların orta kısmına enjekte edilen birkaç noktada botulinum toksinin kullanılmasıyla gerçekleştirilir. Botoks, kaşların düşmesine neden olan kasların aktivitesini geçici olarak azaltarak, kaşların yukarı kalkmasına yardımcı olur. İşlem genellikle 10-15 dakika sürer ve lokal anestezi veya ağrı kesici kullanımı gerekmez. İşlemden sonra, hastalar hemen günlük aktivitelerine geri dönebilirler.

Botoksla kaş kaldırma işlemi, kaşların kalkış açısını kontrol ederken, yüzde doğal bir ifadeyi korur. Kaşlar yüz ifadesindeki önemli bir role sahip olduğundan, işlem doğru bir şekilde uygulandığında kişinin yüz ifadesinde gözle görülür bir fark yaratabilir. Ayrıca, işlem gözlerin daha genç, canlı ve uyanık görünmesine de yardımcı olur.

Botoksla kaş kaldırma işlemi, genellikle 3-6 ay arasında etkilidir. Daha sonra, işlem tekrarlanabilir. Botoksun etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve kişinin yaşına, cildinin tipine, kaşların düşüklüğüne ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Dr. Asuman Çaylar Kliniği Alanya olarak, uzman hekimlerimiz botoksla kaş kaldırma işlemlerini en yüksek standartlarda yaparak, hastalarımızın sağlığı ve güvenliği için her zaman önceliğimizdir. İşlemlerimiz, hastalarımızın yüz hatlarına ve ihtiyaçlarına uygun şekilde planlanır ve işlem sonrası takip süreci de tam olarak yönetilir. Botoksla kaş kaldırma işlemi, doğru bir şekilde uygulandığında oldukça güvenlidir ancak herhangi bir tıbbi sorunu olan kişilerde dikkatli kullanılması gereken bir işlemdir. Randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Botoksla Kaş Kaldırma soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Botoksla Kaş Kaldırma fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Botoksla Kaş Kaldırma hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Botoksla Kaş Kaldırma Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Botoksla Kaş Kaldırma ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Botoksla Kaş Kaldırma tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Botoksla Kaş Kaldırma hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Botoksla Kaş Kaldırma uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Botoksla Kaş Kaldırma makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 15. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Botoksla Kaş Kaldırma hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili tüm hasta yorumları

Botoksla Kaş Kaldırma ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.