Mezobotox (Mikrobotox) hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Mezobotox (Mikrobotox) içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Mezobotox (Mikrobotox) İncele & Randevu Al

Botox enjeksiyonlarının normal uygulanan standart dozlardan çok daha küçük miktarlarda ve cilt içine yani yüzeyel  ve mezoterapi şeklinde yapılmasına mikrobotox veya mezobotox deniliyor.Bu şekilde botox uygulaması ile botoxu ile cilt  yenilenmesi,cildin turgor ve tonusünün artması ve cilt parlaklığının artması,özellikle boyun ve gözaltı  gibi bölglerde memnuniyet artıcı şekilde kırışıklıkların giderilmesi,akne tedavisinde ve skarların giderilmesinde kullanılmaktadır.

Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Mezobotox (Mikrobotox) soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Mezobotox (Mikrobotox) fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Mezobotox (Mikrobotox) hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Mezobotox (Mikrobotox) Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Mezobotox (Mikrobotox) ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Mezobotox (Mikrobotox) tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Mezobotox (Mikrobotox) hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Mezobotox (Mikrobotox) uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Mezobotox (Mikrobotox) makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Mezobotox (Mikrobotox) hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili tüm hasta yorumları

Mezobotox (Mikrobotox) ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.