İple Yüz Germe hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın İple Yüz Germe ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

İple Yüz Germe içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

İple Yüz Germe İncele & Randevu Al

Yılların etkisi ve yer çekiminin de katkısıyla yüz hatlarınızın değişmeye başladığını fark ediyorsunuz. Yüzünüzdeki sarkma son derece moral bozucu olsa da henüz estetik cerrahi ile müdahale edilecek bir boyutta da değil. Özellikle yüz germe ameliyatı için çok erken olarak nitelendirilen 40’lı, 50’lı yaşlarda, yüzde lift etkisi yaratmakta başarılı bir işlem olan iple yüz germe devreye girer. İleri yaşlarda da cerrahi operasyon yaptırmak istemeyenler için iyi bir alternatif olan iple yüz germe son yıllarda geliştirilmiş ve popülaritesi giderek artan bir tekniktir,
Yüzde ameliyatsız lift etkisi yaratan bu teknikte çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polydioxanone) denen ameliyat ipine benzer iplikler kullanılır. Bu iplikler iğneler yardımıyla cilt altına, kırışıklık ve sarkma olan bölgelere yerleştirilir. PDO ipliklerin en önemli özelliği ciltte herhangi bir olumsuz reaksiyona yol açmamalarıdır. Cilt altına yerleştirilen iplikler mikro kan dolaşımını artırarak, cildin tamir mekanizmalarını ve kolajen üretimini tetikler. İpliklerin gerginliğinin yarattığı lift etkisi ile cildin iplikler çevresinde oluşturduğu, adeta sarkmayı toparlayan bir ağ görevi gören doku birleşerek işlemin olumlu sonuçlarını ikiye katlar. Uygulamanın optimum etkisi bir-iki ay içinde, ağ dokusunun oluşum süreciyle birlikte ortaya çıkar. Ayrıca bu yöntemin cilt kalitesini artırdığı ve bir anlamda ciltte rejuvenasyon etkisi gösterdiği de tespit edilmiştir.

İple Yüz Germe ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan İple Yüz Germe ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan İple Yüz Germe soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

İple Yüz Germe ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

İple Yüz Germe fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak İple Yüz Germe hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da İple Yüz Germe Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden İple Yüz Germe ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

İple Yüz Germe ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; İple Yüz Germe tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

İple Yüz Germe ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel İple Yüz Germe hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve İple Yüz Germe uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. İple Yüz Germe makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

İple Yüz Germe hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

İple Yüz Germe ile ilgili tüm hasta yorumları

İple Yüz Germe ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.