İçindekiler

Peeling içeriğini paylaş

Peeling hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Peeling ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Peeling içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Peeling İncele & Randevu Al

Peeling, cilt yüzeyindeki ölü deri hücrelerini temizlemek, ciltteki lekeleri, kırışıklıkları ve akne izlerini azaltmak için uygulanan bir kozmetik işlemidir.

Peeling işlemi, özel bir solüsyon, jeller veya mekanik aletler aracılığıyla cilt yüzeyindeki ölü deri hücrelerinin çıkarılmasıyla gerçekleştirilir. Peeling işlemi, cildin kendini yenileme sürecini hızlandırır ve daha genç, daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.

Peeling işlemi, cilt tipine, cilt sorunlarına ve kişinin ihtiyacına göre değişebilir. Hafif peeling işlemleri, ciltteki ölü hücreleri hafifçe çıkarmak için kullanılırken, derin peeling işlemleri daha yoğun bir şekilde cilt yüzeyindeki hücreleri çıkarır ve ciltte daha belirgin sonuçlar sağlar.

Peeling işlemi sonrasında, ciltte hafif bir kızarıklık ve hassasiyet görülebilir. Ancak, bu belirtiler genellikle birkaç gün içinde kaybolur. Peeling işlemi, cildin daha parlak, pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur. Ancak, işlem sonrası cildin güneş ışığına maruz kalmaması ve güneş koruyucu kullanılması önerilir.

Peeling işlemi, bir dermatolog veya güzellik uzmanı tarafından uygulanmalıdır. Cilt tipine uygun peeling işlemi seçilmeli ve işlem öncesinde detaylı bir cilt analizi yapılmalıdır.

Peeling ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Peeling ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Peeling soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Peeling ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Peeling fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Peeling hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Peeling Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Peeling ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Peeling ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Peeling tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Peeling ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Peeling hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Peeling uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Peeling makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Peeling hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Peeling ile ilgili tüm hasta yorumları

Peeling ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.