İçindekiler

Dolgu Uygulamaları içeriğini paylaş

Dolgu Uygulamaları hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Dolgu Uygulamaları ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Dolgu Uygulamaları içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Dolgu Uygulamaları İncele & Randevu Al

Hyalüronik asit bazlı dolgu enjeksiyonu, güneş hasarı ve yaşla birlikte meydana gelen ince çizgileri, derin kırışıklıkları doldurmak ve yüzü yeniden şekillendirmek için uygulanan kozmetik bir işlemdir. Kalıcılığı 8-12 ay olan hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri, etkili ve sonucunu hemen görebileceğiniz bir anti-aging tedavidir. Sadece 10-15 dakika süren işlem öncesinde uygulama yapılacak bölgeye anestezik krem sürülür. İyileşme süreci yoktur, hemen sonrasında sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

İnsanlar yaş aldıkça,çevresel faktörler,genetik olarak veya bazı hastalıklar ve yer çekiminin de etkisi ve cildimizde bulunan elastin kollajen dediğimiz maddelerin kaybı ile yüzümüzde sarkmalar, kırışıklar,çöküklükler,renk değişiklikleri meydana gelir.Yüzümüzü oluşturan derin ve yüzeyel yağ petleri,yaşlanmanın etkisiyle aşağıya doğru yer değiştirir.yüzümüzde olan bu yaşlanma etkilerini biz dolgu tedavisi ile yarım saatlik bir uygulama ile düzeltebiliyoruz.Dolgu uygulmaları dolgu yapılacak alana göre çok küçük iğneler veya kanul ile yapılıyor.işlemden önce lokal anestezi yapılarak hasta konforu artırılıyor.
Dolgu olarak en çok bilinen ve kullanılan hyalüronik asit dediğimiz normalde vücudumuzun yapısında da bulunan bir bileşendir.Hyalürünik asit dolgular hayvansal kaynaklardan değil rekombinanT DNA teknolojisi ile laboratuar şartlarında üretilmektedir.Hyalüronik asit yapılı dolguların üretim teknolojilerine ve kullanım amaçlarına göre içerdikleri hyalüronik asit oranı ve kalıcılığı ve şeklini sağlayan çapraz bağlar içerebilirler.Hyalüronik asit dolgular hayvansal protein içrmediği için allerji riski yoktur.Hyalüronik asit bütün dünyada tercih edilen en önemli ve güvenli bir dolgu maddesidir.Hyalüronik asitin su tutma ve hacim sağlama özelliğinden dolayı biz kırışıklıklarda,çöküntülerde,lifting amaçlı ,eksik olan yada kaybettiğimiz yağ petlerini yerine koyarak yüzü şekillendirmede kullanıyoruz.
Hyalüronik asit dolgularını kullanırken volüm vermek istediğimiz yere daha fazla çapraz bağlı dolgu,kırışıklıkları düzeltmek istediğimizde daha az çapraz bağlı dolgu kullanıyoruz.Dolguların kalıcılık süresi üretici firmaya ve hazırlanış teknolojisine göre değişmekle birlikte bir yıl ile 18 ay arasında değişmektedir.

Dolgu Uygulamaları ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Dolgu Uygulamaları ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Dolgu Uygulamaları soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Dolgu Uygulamaları ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Dolgu Uygulamaları fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Dolgu Uygulamaları hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Dolgu Uygulamaları Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Dolgu Uygulamaları ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Dolgu Uygulamaları ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Dolgu Uygulamaları tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Dolgu Uygulamaları ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Dolgu Uygulamaları hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Dolgu Uygulamaları uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Dolgu Uygulamaları makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 9. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Dolgu Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Dolgu Uygulamaları ile ilgili tüm hasta yorumları

Dolgu Uygulamaları ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.