Mezolifting Uygulaması nedir? içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Mezolifting, cildin yenilenmesi ve gençleştirilmesi için yapılan bir medikal estetik uygulamadır. İşlem sırasında özel bir karışım (mezoterapi) cildin alt tabakalarına enjekte edilir. Bu karışım, cildin yaşlanma belirtilerini azaltmak için hyaluronik asit, vitaminler, mineraller ve amino asitler gibi besleyici maddeler içerir.

Mezolifting, özellikle yüz, boyun, dekolte ve eller gibi bölgelerdeki ince çizgiler, kırışıklıklar, lekeler, cilt tonu ve elastikiyetindeki kayıplar gibi yaşlanma belirtilerini hafifletmek için kullanılır. Prosedür, cildin kan dolaşımını artırır ve cilt hücrelerinin yenilenmesini teşvik eder. İşlem sonrasında, cilt daha dolgun, daha sıkı ve daha genç görünür. Mezolifting, ciltte minimal rahatsızlık ve hızlı iyileşme süresi ile birlikte, uzun süreli sonuçlar sağlayan güvenli bir medikal estetik uygulamadır.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Mezolifting Uygulaması nedir? hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım