Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu İncele & Randevu Al

Yüz yaşlandıkça kemik yapısındaki değişikliklere bağlı olarak ve kollajen elastin sentezindeki azalmayla birlikte veya yapısal olarak elmacık kemiğinde volüm kaybı olabilir .Bu bölgedeki volüm kaybı aynı zamanda burun ile yanak arasındaki katlantının artmasına burda gittikçe derinleşen bir oluk oluşmasına neden olur.Buda kişiyi daha yaşlı ve mutsuz gösterir.Ayrıca elmacık kemiği üzerindeki volümün azalması göz altı çukurunun da daha belirginleşmesine ve renk eşitsizliğine o bölgenin daha karanlık gözükmesine neden olur.

Hyalüronik asitli dolgularala buraya volüm verildiğinde ,buradaki dolgu lifting etkisi yaparak yanağın yükselmesini,burun ile yanak arasında kalan ve ağız kenarındaki çökülüğün veya katlantının açılmasına ve yüzün daha canlı ,daha genç görünmesini sağlar.

Hyalüronik asitin ve çapraz bağlı olanı ile yapılan bu işlem için önce yüze lokal anestezik krem uygulanır,sonra dolgu ile hacim verilecek yer işaretlenerek simetrik bir şekilde ve kişiye göre değişen oranlarada dolgu malzemesi ,ya ucu künt olan kanüllerle veya çok ince iğne uçu kullanılarak o bölgeye enjekte edilir.Dolgunun kalıcılığı yaklaşık 1 ile 1,5 yıl arasında kişiye ve kullanılan malzemeye göre değişir.Uygulamanın süresi yaklaşık 30 dakikadır.
Dolgu uygulamasından sonra çok nadir olarak o bölgede ödem veya küçük kanama odaklarına bağlı hematom görülebilir,bunlarda en geç biş kaç gün içinde geçecek yan etkilerdir

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 6. Şubat

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili tüm hasta yorumları

Yüz ve Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.