Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi İncele & Randevu Al

Pinkglow, içeriğindeki zengin bileşenlerle cildi besleyen, onaran ve yenileyen bir mezoterapi ürünüdür. İçeriğindeki stabil olmayan hyaluronik asit, canlandırıcı ve vasküler sabitleyici özellikleri ile cildin gençleşmesine katkı sağlar. Ayrıca güçlü bir antioksidan olduğu için cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur.

23 amino asit içeriği ile Pinkglow, cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırarak yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır. Bu bileşenler, protein ve kollajen üretiminde hücrelerin temel yapı taşlarıdır ve cildin yenilenmesine yardımcı olurlar.

6 mineral içeren Pinkglow, hücresel işlevleri düzenleyerek cildin sağlıklı görünümünü korur. Ayrıca metabolik süreçleri de düzenler ve cildin daha canlı, sağlıklı ve taze görünmesini sağlar.

6 nükleik asit de içeriğinde yer alan bileşenlerden biridir. Bu asitler, protein sentezleme aşamasında amino asit bileşenlerinin sıralamasını kontrol ederler ve cildin yenilenmesine katkı sağlarlar.

Kollajen içeriği, cildin derinlemesine nemlenmesine ve kırışıklıkların görünümünü azaltmasına yardımcı olur. Ayrıca Pinkglow’un içeriğinde yer alan glutatyon, cildin doğal savunma sistemini güçlendirerek serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur. Bu da cildin daha canlı, taze ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

13 farklı vitamin içeren Pinkglow, cildin daha sağlıklı, elastik ve sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca hiperpigmentasyon ve lekelenme karşıtı etkileri ile de cilt tonunu düzenler ve daha eşit bir renk tonu oluşmasına yardımcı olur.

Alanya’da bulunan kliniğimizde, Pinkglow mezoterapi ürünü ile uygulama süresi maksimum 30 dakikadır. Bu işlem, cildin yapısına göre 2 veya 3 seans şeklinde uygulanması önerilir ve seanslar 15 gün arayla yapılabilir. Uygulama sonrasında ciltte fark edilen aydınlanma, gözeneklerin küçülmesi, ciltte sıkılaşma ve tonus artışı gibi değişiklikleri yaklaşık 1 hafta içinde gözlemleyebilirsiniz.

Dr. Asuman Çaylar, uzun yıllardır estetik ve güzellik alanında hizmet vermektedir. Alanya’da bulunan kliniğinde, son dönemde popüler olan Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi yöntemini de uygulamaktadır.

Bu yöntem, içerisinde bulunan özel formül sayesinde ciltte farkedilen aydınlanma, gözeneklerin küçülmesi, cilt sıkılaşması ve tonus artışı gibi olumlu değişiklikler sağlamaktadır. İçeriğindeki hyaluronik asit, amino asitler, mineraller, nükleik asitler, kollajen ve vitaminler sayesinde cildin elastikiyeti artar ve cilt daha canlı bir görünüm kazanır.

Pink Glow Mezoterapi işlemi, kliniğimizde yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Cilt tipine ve sorununa göre 2 veya 3 seans halinde uygulanması önerilir. İşlemin ardından, hastalarımız yaklaşık bir hafta içinde ciltlerindeki olumlu değişiklikleri farkedebilirler.

Dr. Asuman Çaylar, uzman ekibi ile birlikte Pink Glow Mezoterapi yöntemini güvenli ve etkili bir şekilde uygulamaktadır. Estetik ve güzellik alanında hizmet almak isteyen hastalarımızın Alanya’da bulunan kliniğimize başvurmalarını öneriyoruz.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 15. Nisan

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili tüm hasta yorumları

Pink Glow (Pembe Işıltı) Mezoterapi ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.