Yanak Dolgusu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Yanak Dolgusu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Yanak Dolgusu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Yanak Dolgusu İncele & Randevu Al

Yanak dolgusu, yüzdeki hacim kaybının giderilmesi ve yüz hatlarının yeniden şekillendirilmesi için yapılan bir estetik uygulamadır. Yanak bölgesindeki hacim kaybı, yaşlanma süreci, kilo kaybı veya genetik faktörlerden kaynaklanabilir. Yanak dolgusu, hyaluronik asit, kalsiyum hidroksiapatit, polilaktik asit ve polikaprolakton gibi farklı dolgu malzemeleri kullanılarak yapılır.

Yanak dolgusu, yüz hatlarını yeniden şekillendirmek ve daha dolgun bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için ideal bir seçenektir. Yanaklara yapılan dolgu uygulaması, yanak bölgesindeki hacim kaybını giderir ve yüz hatlarını yeniden belirginleştirir. Dolgu malzemesinin yanak bölgesine enjekte edilmesiyle birlikte, yanaklar daha dolgun ve daha sıkı bir görünüme kavuşur.

Yanak dolgusu uygulaması oldukça hızlı ve ağrısız bir işlemdir. Uygulama öncesinde lokal anestezi veya anestezik krem uygulanabilir. Ardından, dolgu malzemesi enjekte edilir ve işlem tamamlanır. Yanak dolgusu işlemi genellikle 15-30 dakika sürer ve hemen sonrasında kişiler günlük aktivitelerine geri dönebilirler.

Yanak dolgusu uygulaması sonrasında hafif bir şişlik veya morarma görülebilir. Bu durum genellikle birkaç gün içinde kaybolur. Yanak dolgusu sonuçları genellikle 6-18 ay arasında sürebilir, ancak dolgu malzemesinin türüne ve kişinin metabolizmasına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Dr. Asuman Çaylar Kliniği Alanya, deneyimli doktorları ve modern teknolojisi ile yanak dolgusu gibi farklı estetik uygulamaları güvenli ve etkili bir şekilde uygulamaktadır. Kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenen dolgu malzemesi ve en uygun enjeksiyon tekniği kullanılarak yanak dolgusu işlemi gerçekleştirilir. Kliniğimizde yapılan tüm işlemler özenle ve hijyenik bir şekilde yapılır, böylece herhangi bir risk veya komplikasyonla karşılaşma riski minimaldir.

Yanak Dolgusu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Yanak Dolgusu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Yanak Dolgusu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Yanak Dolgusu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Yanak Dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Yanak Dolgusu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Yanak Dolgusu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Yanak Dolgusu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Yanak Dolgusu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Yanak Dolgusu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Yanak Dolgusu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Yanak Dolgusu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Yanak Dolgusu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Yanak Dolgusu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 15. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Yanak Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Yanak Dolgusu ile ilgili tüm hasta yorumları

Yanak Dolgusu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.