Terleme Botoxu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Terleme Botoxu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Terleme Botoxu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Terleme Botoxu İncele & Randevu Al

Terleme vücut ısısının dengelenmesinde önemli rol oynayan vücudun adeta termostat vazifesini üstlenen fizyolojik bir olayıdır.Dışardaki hava ne olursa olsun vücut terleme ile vücut sıcaklığını belli bir düzeyde tutmaya çalışır.Bunuda vücüdumuzda sayısı yaklaşık 2 ile 4 milyon arasında bulunan ter bezleri aracılığı ile yapar.Ter bezlerinin aşırı çalışmasına hiperhidroz denir.Hiperhidroz sosyal olarak insanları çok rahatsız eden bir durumdur,kişinin giysilerinden meslek yaşamına kadar psikolojisini olumsuz yönde etkiliyebilir.Her 100 kişiden 3 ünde hiperhirdoz görülmektedir ve istatistiklere göre hiperhidroz en çok koltuk altı,el ,ayak,şakaklarda görülmektedir.Aşırı terlemenin yani hiperhidrozun tedavisinde botox oldukça etkili ve güvenli bir yöntemdir. Biz ter bezlerinin olduğu her bölgeye botox yaparak aşırı terlemeyi tedavi edebiliyoruz. Botoxun burda etki mekanizması ter bezlerini çalıştıran sempatik sinirlere etki ederek onların ter oluşturmasını bloke eder be bu etkisi kişiye göre değişmekle birlikte yaklaşık 6 ay sürer.
Alanya da buluna kliniğimizde terleme botoksu yapılmaktadır.Terleme botoksunda koltukaltı veya eller veya ayaklar veya şakaklar olmak üzere çeşitli bölgelere uygulanabilmektedir.İşlem süresi 1 saat ile iki saat arasında değişmektedir.

Terleme Botoxu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Terleme Botoxu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Terleme Botoxu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Terleme Botoxu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Terleme Botoxu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Terleme Botoxu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Terleme Botoxu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Terleme Botoxu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Terleme Botoxu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Terleme Botoxu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Terleme Botoxu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Terleme Botoxu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Terleme Botoxu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Terleme Botoxu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 27. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Terleme Botoxu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Terleme Botoxu ile ilgili tüm hasta yorumları

Terleme Botoxu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.