Fransız Dudağı hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Fransız Dudağı ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Fransız Dudağı içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Fransız Dudağı İncele & Randevu Al

Fransız dudağı, dudakların daha dolgun ve belirgin hale getirilmesi için yapılan bir kozmetik işlemdir. Dudaklara doğal bir dolgunluk ve dudak hatlarının belirginleştirilmesi amaçlanır.

Bu işlem, genellikle bir dolgu maddesi olarak hyaluronik asit kullanılarak yapılır. Hyaluronik asit, dudaklarda doğal olarak bulunan bir maddedir ve cilde nem sağlar. İşlem sırasında, hyaluronik asit enjekte edilir ve dudakların hacmi artar, dudak hatları belirginleşir ve dudakların daha dolgun bir görünüm kazanması sağlanır.

Fransız dudağı işlemi, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve işlem süresi 15-30 dakika arasında değişebilir. İşlem sonrasında hafif bir şişlik, kızarıklık ve hassasiyet oluşabilir, ancak bu belirtiler genellikle birkaç gün içinde kaybolur.

Fransız dudağı işlemi, etkili bir şekilde dudaklara dolgunluk ve belirginlik kazandırır ve sonuçlar genellikle 6-12 ay arasında kalıcı olur. Ancak, sonuçlar kişinin cilt tipine, yaşına ve uygulanan dolgu miktarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, Fransız dudağı işlemi yapmadan önce bir doktorla konuşmak ve detaylı bir şekilde bilgi almak önemlidir.

Fransız Dudağı ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Fransız Dudağı ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Fransız Dudağı soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Fransız Dudağı ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Fransız Dudağı fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Fransız Dudağı hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Fransız Dudağı Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Fransız Dudağı ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Fransız Dudağı ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Fransız Dudağı tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Fransız Dudağı ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Fransız Dudağı hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Fransız Dudağı uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Fransız Dudağı makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Fransız Dudağı hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Fransız Dudağı ile ilgili tüm hasta yorumları

Fransız Dudağı ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.