HydraFacial nedir? içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

HydraFacial, cilt bakımı ve gençleştirme amaçlı uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem, ciltteki ölü hücreleri temizlemek, gözenekleri derinlemesine temizlemek ve cilde nem kazandırmak amacıyla özel bir cihaz kullanılarak yapılır.

HydraFacial işlemi, 4 farklı adımdan oluşur. İlk adımda, cilt yüzeyindeki ölü deri hücreleri, kir ve yağlar özel bir cihaz yardımıyla temizlenir. İkinci adımda, cildin altındaki kirler ve yağlar özel bir solüsyonla çıkarılır. Üçüncü adımda, ciltteki gözenekler açılarak cilde nem kazandıran bir solüsyon uygulanır. Son adımda ise, cildin korunması ve beslenmesi için özel bir serum uygulanarak işlem tamamlanır.

HydraFacial yöntemi, cilt bakımı ve gençleştirme işlemlerinde kullanılan diğer yöntemlere göre daha az invaziv ve daha konforlu bir yöntemdir. Ayrıca, işlem sonrasında ciltte hemen fark edilebilir bir canlılık ve parlaklık sağlar. HydraFacial, lekeler, ince kırışıklıklar, sivilce izleri, cilt tonu eşitsizlikleri, siyah noktalar gibi birçok cilt problemi için etkili bir çözüm sunar.

Son Güncelleme: 16. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

HydraFacial nedir? hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım