Elmacık Kemiği Dolgusu hakkında detaylı bilgi ve Dr. Asuman Çaylar‘ın Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

Elmacık Kemiği Dolgusu içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kayıt tarihindeki bilimsel verilerle hazırlanmıştır. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınız, endişeleriniz, teşhis veya tedavi için mutlaka doktorunuza veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Elmacık Kemiği Dolgusu İncele & Randevu Al

Elmacık kemiği dolgusu, yüz hatlarınızın daha belirgin hale gelmesini sağlayan ve yüzünüzün daha genç ve canlı görünmesine yardımcı olan bir dolgu uygulamasıdır. Elmacık kemikleri, yüzün orta bölgesinde yer alır ve yüz hatlarının belirginleşmesine yardımcı olur. Yaşlanma süreci ve bazı hastalıklar nedeniyle, elmacık kemikleri zamanla incelir ve yüzde sarkmalar meydana gelir. Elmacık kemiği dolgusu, bu sarkmaları azaltarak yüzünüzün daha genç ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Elmacık kemiği dolgusu, hyaluronik asit, kalsiyum hidroksiapatit, polilaktik asit gibi dolgu malzemeleri ile yapılabilmektedir. Klinikte, hastanın ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre uygun dolgu malzemesi seçilir ve uygulama yapılır. Uygulama, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve yaklaşık 20-30 dakika sürer.

Elmacık kemiği dolgusu, yüz hatlarınızın belirginleşmesine yardımcı olmanın yanı sıra, yüz simetrisinin de iyileştirilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, yüzünüzdeki çukurlukları ve sarkmaları azaltarak daha genç bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur. Dolgu uygulaması sonrasında hemen etki görülür ve etkisi yaklaşık 6-12 ay sürebilir. Daha uzun süreli etki için, düzenli olarak tekrarlanması önerilmektedir.

Elmacık kemiği dolgusu, deneyimli bir estetik doktor tarafından yapılmalıdır. Dr. Asuman Çaylar Kliniği, deneyimli bir ekip ile birlikte çalışarak, en güvenli ve en etkili dolgu uygulamalarını sunmaktadır. Klinikte, elmacık kemiği dolgusu başta olmak üzere birçok farklı dolgu uygulaması yapılabilir. Her uygulama öncesinde, hastanın ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda en uygun dolgu malzemesi seçilir ve uygulama yapılır.

Eğer siz de yüz hatlarınızın belirginleştirilmesini ve daha genç bir görünüme kavuşmayı istiyorsanız, Dr. Asuman Çaylar Kliniği’ne başvurabilirsiniz. Uzman ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun tedaviyi belirleyerek, sizlere en etkili sonuçları sunacaktır.

Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde uygulanan Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları Dr. Asuman Çaylar cevaplıyor. En sık karşılaşılan Elmacık Kemiği Dolgusu soruları ve cevapları arasında aradığınız yanıtını bulamıyorsanız sayfamızdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorunuzu gönderebilirsiniz.  Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden de iletilecektir

Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili Video ve Profesyonel danışmanlık

Dr. Asuman Çaylar kliniğininde geleneksel tedavi ve uygulamaların yanında günün en yeni ve en modern yaklaşımlarıda önerilerimiz içinde yer alır. Hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz ve hiç bir zaman size destek vermeyi bırakmayız.

Dr. Asuman Çaylar kliniği ve personelleri ile siz hastalarımıza güzelliğini geri kazandırırken hayat kalitenizi de arttırırız.

Elmacık Kemiği Dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple +902425129375 no’lu telefondan Dr. Asuman Çaylar kliniğinizi arayarak Elmacık Kemiği Dolgusu hizmet / tedavi 2024 yılı fiyat bilgisini öğrenebilir ya/da Elmacık Kemiği Dolgusu Muayene, uygulama ve/ya Tedavi 2024 yılı ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ya/da sitemizde bulunan Fiyat Talep Formunu doldurarak bizden Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili 2024 fiyat tarifesi bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Elmacık Kemiği Dolgusu ve Estetik & Güzelliğe dair herşey

Dr. Asuman Çaylar kliniğinde; Elmacık Kemiği Dolgusu tedavisinin yanı sıra Estetik ve Güzellik alanında tüm yenilikleri ve hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili önemli uyarı!

Bu makale ile genel Elmacık Kemiği Dolgusu hakkındaki konuya ilişkin bilgi verilmesi ve Elmacık Kemiği Dolgusu uygulamasının anlaşılmasına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Elmacık Kemiği Dolgusu makalesi ile profesyonel tavsiye, tanı ve/veya tedavi amaçlanmamaktadır. Sağlık durumunuza ya da tedaviye yönelik tüm sorularınızı her zaman hekiminizin ya da alanında yetkin bir sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun.

Son Güncelleme: 15. Mart

Dr. Asuman Çaylar tarafından hazırlanmıştır.

Elmacık Kemiği Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım

Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili tüm hasta yorumları

Elmacık Kemiği Dolgusu ile ilgili sorunuza verilen ve hiçbir muayeneye dayanmayan cevaplar tavsiye niteliğinde olup hiçbir şekilde teşhis ve/veya tedavi amacı gütmemekte, bunları taahhüt etmemektedir. Sitemizden elde edilen bilgilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi belirtir, sorularınız ile ilgili mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğini önemle tavsiye ederiz.