Dr. Asuman Çaylar
Çalışma Saatleri
Pzts. Cmts 09:00 - 19:00
Pazar KAPALI
Adres

Saray, Atatürk Blv. No:140, 07400 Alanya Antalya, 07400

Bizi takip edin!

İçinde bulunduğumuz olağandışı süreçte kronik rahatsızlıklara sahip kişilerin tedavilerinin güvenli şekilde sürdürülmesinin ve evden çıkmak istemeyen herkesin sağlık ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu yaklaşımla hayata geçirdiğimiz görüntülü doktor görüşmesi hizmetimiz sayesinde akıllı telefonlarınız aracılığıyla online ortamda ulaşabilir, sağlığınıza ilişkin yönlendirmeleri evinizden kolayca alabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz branştan doktoru siz belirleyebilir veya çağrı merkezimizi arayarak o an müsait olan ilgili branştan doktorlardan biri ile beklemeden online doktor görüşmesini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternete bağlı herhangi bir akıllı telefon üzerinden görüntülü doktor görüşmesini canlı gerçekleştirebilirsiniz. Canlı doktor görüşmesinin akıcı geçmesi için internet hızınızın yeterli olması gerekmektedir. Ayrıca canlı doktor görüşmesi sırasında tahlil ve tetkiklerinizi anlık olarak doktorunuz ile paylaşabilirsiniz.

Hafta içi 09.00 ila 19.00 saatleri arasında faydalanabileceğiniz online doktor görüşmesi hizmetimiz ve güvenli ödeme yöntemimiz ile ilgili bilgi almak için sayfamızda yer alan formu doldurun, hem sizi arayıp en kısa sürede bir doktorumuz ile görüştürelim.

EPOSTA ADRESI

AD

SOYAD

TELEFON

KONU

MESAJ